27 dubna, 2020 Od admin 0

Zásaditá voda ti prodlouží život

Zásaditá voda – alkalická voda – čistá voda – zdravá voda

Jsme tvořeni vodou a to více než ze 70%. Voda je jeden z nejdůležitějších prvků v našem životě. Z vody jsme vznikli a díky ní, je naše nádherná zelená planeta – modrá 🙂

Mnoho lidí si však neuvědomuje, že voda nás také neustále ovlivňuje. Nejen množství, kterým dokola proplachujeme naše těla, ale hlavně její kvalita. Je obrovský rozdíl, jestli v našich tělech koluje zásaditá voda čistá a vitální, nebo voda kontaminovaná a kyselinotvorná. Jak můžou naše těla fungovat na 100% když musí denně pracovat s nevyhovujícími tekutinami, které do sebe dobrovolně vpravujeme? Ano, většina vody u nás je ve velmi smutném stavu. Kohoutková voda obsahuje dusičnany, dusitany, flor, chlor, mnohdy je kyselinotvorná, můžou se v ní vyskytovat antibiotika a klidně i paraziti (prvoci nebo bičíkovci). Dlouhým putováním vodovodním potrubím a vlivem nepřirozeného vysokého tlaku tato nečistá voda ztrácí i svou vitalitu. Balené vody, které z pravidla neobsahují takové množství rozpuštěných látek, obsahují často bisfenoly uvolňované z levných plastů známé pod pojmem BPA.

Pokud to se svým zdravím, kvalitou a délkou života myslíme opravdu vážně, je nutné, aby nás tvořila zásaditá (alkalická) voda čistá a vitální. Jestli nemáme přístup k vodě z hlubokých vrtů pod skálou, je doslova životně důležité, nám dodávanou vodu upravit! S vodou se dá dělat mnoho, je však na každém z nás, aby viděl spojitost vody se zdravím a byl aktivní.

Vodu, před tím než ji vypijeme, je vhodné kvalitně vyčistit a následně doplnit. Na trhu je několik slušných možností. Já jsem však ze svých zkušeností zvolil tuto. Je jedinečná v poměru cena/výkon.

  1. Vodu perfektně vyšistit systémem Reverzní osmóza. Je to nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo a sdílí. Filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Membrána reverzní osmózy odstraňuje takové škodlivé látky jako hormony, dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, a velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku.
  2. Vopdu perfektně obohatit v Alkalické filtrační konvici, nebo Alkalické cestovní láhvi. Tyto produkty vodu mineralizují, zvednou její pH, upraví její ORP a zharmonizují její vnitřní strukturu, doslova za pár kaček.

Jsem z celého srdce přesvědčen a tvrdím, na základě mé zkušenosti od roku 2012, že s těmito dvěma body si prodloužíme život nejméně o 10 let. A to už stojí za pár stovek. Známe to všichni, jen si to uvědomme. Čistá vodu je h2o, tedy 2 molekuly vodíku a 1 molekula kyslíku.

My už jsme pochopili, jak důležitou roli hraje čistá zásaditá voda v našich životech, proto šíříme tyto produkty dál.