Záměr

Od roku 2012 se zabývám alternativní medicínou. Psychosomatika, detoxikace, paraziti, životní styl. Ze svých zkušeností jsem vyvodil následující. Pokud dělám cokoliv se svým zdravím a u toho nepracuji s vodou, mé možnosti jsou omezené a můj progres pomalý. Čistá alkalická voda je prostě základ.

Měřil jsem pH tělesných tekutin tisícům lidí a výsledky můžu stručně prezentovat takto: 

Čím nižší má člověk pH tělesných tekutin, tím více má zdravotních problémů. A platí to samozřejmě i naopak, že čím více má člověk zdravotních problémů, tím nižší pH tělesných tekutin jsem naměřil. Tak mnoho pro sebe dělám jen tím, že piji alkalickou neboli zásaditou vodu. Život je tvořen vodou, lidské tělo z více než 70%, proto velmi záleží na tom, co piji.

Dříve jsem nevědomě přijímal nevhodnou vodu za své. Nezajímal se a věřil reklamě (re -opakovat- klamy). Mnoho lidí, se kterými jsem pracoval, se ozdravili velmi rychle a krátce poté, co začali pít čistou zásaditou vodu. Voda mě má především čistit, termoregulovat a zajišťovat látkovou výměnu. Tak proč jsem dříve pil to, co mě tolik zatěžovalo? Alkalická voda, čerstvé zeleninové a ovocné šťávy, zásadité odvary tu byly i dřív.

Chci zaplavit Českou republiku zásaditou vodou. Chci prodloužit, zkvalitnit a ozdravit život mé rodiny, přátel a příznivců. Rád bych chtěl všem sdělit mou zkušenost, že vitální, čistá alkalická voda může pomoci i tam, kde to nečekáte.

Bakterie, viry, plísně, nemoci, omezení a zdravotní problémy vznikají v překyseleném a stresovaném organismu. Aby tomu tak nebylo, je vhodné pracovat na fyzické i psychické úrovni.

Základní body pro zdravý a dlouhý život:

  1. Alkalická voda, ideálně čistá, harmonická a vitální
  2. Čerstvé nechemicky zpracované jídlo
  3. Spánek a odpočinek
  4. Pohyb, cvičení, sport
  5. Soulad, harmonie, být sám sebou.

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a sledujte novinky.